Niezależnie od tego, czy masz małą, czy dużą działkę, ważne jest, aby nadać swojemu ogrodowi trochę stylu. Przede wszystkim ogród powinien być miejscem, w którym można się zrelaksować. Po pracy lub szkole można przyjść do ogrodu, aby się zrelaksować. A dzięki eleganckim meblom ogród może wyglądać jak elegancka oaza. Nie musi być wymyślny ani drogi. Co najważniejsze, nie musisz robić wszystkiego naraz. Zacznij od jednego szczegółu na raz i skoncentruj się na tym, aby Twoja przestrzeń poczuła się jak odosobnienie. Oto dziesięć sposobów na to, aby Twój ogród nabrał blasku dzięki eleganckim zestawom ogrodowym.

Corfu Box grafit - meble ogrodowe ze skrzynią na poduszki

Corfu Box grafit - meble ogrodowe ze skrzynią na poduszki

Zestaw ogrodowy Corfu Box ze stolikiem, który może służyć jako donica, doskonale sprawdzi się w ogrodzie lub na tarasie. Zestaw ma nowoczesny design i uniwersalną kolorystykę - grafit i poduszki w jaśniejszym odcieniu. Firma Curver, która wyprodukowała te meble, stoi na równi z Keterem i Allibertem pod względem jakości. Zestaw został wykonany z wytrzymałego plastiku, który w procesie produkcji został uformowany tak, aby przypominał rattan, podczas gdy w rzeczywistości jest to materiał wodoodporny, który jest w stanie wytrzymać o wiele więcej niż materiały naturalne - pozostaje bezbarwny pod wpływem promieni UV, a warunki pogodowe nigdy nie stanowią problemu, ponieważ jest na nie również odporny! Do posprzątania bałaganu, który powstał przy użyciu tego rodzaju produktu, wystarczy woda (i delikatne detergenty)!

Sprawdź szczegóły

Zestaw wypoczynkowy do ogrodu z dwoma fotelami Meblobranie ProL

Zestaw wypoczynkowy do ogrodu z dwoma fotelami Meblobranie ProL

Meblobranie ProL jest idealne do codziennego użytku w ogrodzie, na balkonie lub tarasie. Sprawdzi się również podczas różnego rodzaju spotkań towarzyskich z rodziną i przyjaciółmi - dzięki stolikowi o dwóch wysokościach będzie bardzo funkcjonalny. Mebel może stać samodzielnie lub zostać połączony w zestaw fotel-sofa składający się z trzech elementów (w tym jednej sofy z dwoma podłokietnikami), jeśli zastosujesz się do instrukcji podanych w instrukcji montażu i zgodnie z nimi skręcisz meble. Podczas montażu tego mebla można również wykonać oddzielne siedziska, dokonując tylko kilku zmian: wystarczy wtedy przykręcić śruby mocujące między modułami, aby po złożeniu pozostały one niezależne od siebie.

Sprawdź szczegóły

Narożny zestaw mebli do ogrodu Relly grafitowy

Narożny zestaw mebli do ogrodu Relly grafitowy

Największą zaletą tego zestawu ogrodowego jest stół o dwóch wysokościach, który można wykorzystać jako stół obiadowy lub stolik kawowy. Sofa narożna posiada regulowane poduszki i podłokietniki, które zapewniają wygodę. Ten zestaw to możliwość zagospodarowania przestrzeni na każdym tarasie, w ogrodzie, patio lub balkonie dzięki wygodnym meblom wchodzącym w jego skład. Całość wykończona jest w eleganckim stylu, więc zarówno nowoczesne, jak i klasyczne aranżacje będą wyglądać doskonale!

Sprawdź szczegóły

Meble ogrodowe obiadowe Corfu Fiesta Max Cappuccino

Meble ogrodowe obiadowe Corfu Fiesta Max Cappuccino

Zestaw wypoczynkowy Corfu Fiesta Max Cappuccino składa się z sofy, stołu i dwóch foteli. Zestaw może być używany przez maksymalnie 8 osób; w jego skład wchodzi 3 osobowa sofa, stół i 2 fotele. Wszystkie siedziska są wyposażone w poduszki, a stół jest bardzo praktyczny - można przy nim spożywać posiłki dla maksymalnie 8 osób lub po prostu wylegiwać się w dni, kiedy nie ma gości. Jedną z najważniejszych zalet tego zestawu jest jego funkcjonalność - jest również łatwy w utrzymaniu! Co więcej, istnieją pewne dodatkowe korzyści, takie jak szerokie podłokietniki, które zapewniają miejsce dla Twoich ramion, podczas gdy Ty siedzisz wygodnie w jednym miejscu, nie dostając w nie szpilek i igieł! W zestawie znajduje się również rozszerzona forma - jeśli używasz tylko 4 foteli, a nie wszystkich 7 naraz, to nie będą to tylko krzesła, ale duże elementy, w które przyjaciele mogliby się wtulić w nocy i które byłyby świetnymi meblami, ponieważ są wystarczająco wygodne, aby się na nich położyć.

Sprawdź szczegóły

 

Autor bloga